Wycieczka klas 5b, 5d i 7a do Lubiatowa

   W dniach 24-25 maja 2018 r. uczniowie klas 5b, 5d i 7a wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę nad jezioro do Lubiatowa. Było pięknie i słonecznie, zwiedzaliśmy okolicę Sławy, weszliśmy na wieżę widokową Nadleśnictwa Sława, skorzystaliśmy z jego siłowni, jeździliśmy też konno. W biegu przełajowym staraliśmy się udowodnić, że potrafimy walczyć o puchary. Ognisko było świetną okazją do integracji klas, kąpaliśmy się takżę w jeziorze i przeprowadziliśmy konkurs „Rzeźba w piasku”.
   Za rok wracamy do Lubiatowa!
Elżbieta Jusińska, Marta Durys, Bożena Masłowska

fot. Elżbieta Jusińska i Klaudia Stańczyk

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content