Wycieczka do KRONOPOLU

   Uczniowie z klasy 2b i 2c w piątek, 27 listopada, wybrali się na wycieczkę do największego zakładu pracy w Żarach, aby poznać go ,,od środka’’. Zostali powitani bardzo miło i profesjonalnie zapoznani z zakładem pracy. Dowiedzieli się, jakie drewno wykorzystuje się do produkcji i jak przetwarza się go na podłogi oraz jak powstają materiały do budownictwa i meblarstwa. Poznali najnowsze technologie produkcyjne oraz działania na rzecz ochrony środowiska. Zwiedzili zakład oraz mogli z bliska zobaczyć pracujących ludzi i różne maszyny. Na koniec był poczęstunek i upominki. Dziękujemy Kronopolowi za współpracę – uczniowie, opiekunowie (K. Ardelli, M. Rupala) oraz rodzice.
Kazimiera Ardelli
   W piątek z całą klasą pojechaliśmy do Kronopolu. Zakład ten produkuje płyty wiórowe. Podobało mi się to miejsce, firma ta posiada bardzo rozwiniętą technologię. Potem chodziliśmy i zwiedzaliśmy magazyny. Na koniec pracownicy poczęstowali nas cukierkami i wręczyli nam prezenty.
Dawid Makohonik, 2b

fot. Kazimiera Ardelli

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content