Święto Pieczonego Ziemniaka w klasie 3 b

   Piękna pogoda, dobre humory, ciekawe gry i konkursy zagwarantowały udaną zabawę dzieciom z klasy 3 b podczas Święta Pieczonego Ziemniaka. Zaczęliśmy tradycyjnie, od krótkiej prezentacji poświęconej ziemniakowi, bohaterowi naszego spotkania. Następnie uczniowie wzięli udział z konkursach: rzutu ziemniakiem, biegu z ziemniakiem na drewnianej łyżce, slalomie ziemniaczanym, sadzeniu i wykopkach z ziemniakiem.

   Wygrała drużyna dziewczyn i to one otrzymały ziemniaczane medale.
   Zadowoleni wróciliśmy do swoich domów.

Wioletta Bas
fot. Wiletta Bas

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content