Wiosna w 2c

Uczniowie klasy 2c postanowili uroczyście przywitać wiosnę. Przygotowali wiosenne dekoracje w klasie, śpiewali piosenkę o wiośnie i rozwiązywali zagadki i rebusy związane z tą radosną porą roku. Był też spacer, w czasie którego szukaliśmy wiosny w terenie. Największą atrakcją okazało się zakładanie klasowego ogródka i sadzenie cebulek kwiatów. Parapet w klasie staje się coraz piękniejszy. Opiekując się roślinkami, dzieci pokazują, że są prawdziwymi przyjaciółmi przyrody.

Małgorzata Łukowska

fot. Małgorzata Łukowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content