Wideospotkanie z uczniami z Ukrainy

   Z okazji Europejskiego Dnia Języków zorganizowaliśmy już trzecią w tym roku wideokonferencję z uczniami z zagranicy. Tym razem uczniowie klasy 4a rozmawiali z dziećmi z Ukrainy. Było to pierwsze tego typu spotkanie czwartoklasistów. Dzieci z dużym zaangażowaniem opowiadały o sobie, mogły sprawdzić swoje umiejętności językowe w prawdziwej sytuacji komunikacyjnej. Czekają na kolejne spotkania z obcokrajowcami.
Izabela Mielniczek

Relacja z Polski:

Relacja z Ukrainy:

Prezent z Ukrainy:

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content