WF z klasą

Aktywna przerwa w klasie integracyjnej

   Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach, p. Honorata Kryszewska, zainicjowała wraz z wychowawcą klasy integracyjnej, p. Moniką Majerską, przerwę aktywną fizycznie. Kilka minut wolnego między lekcjami stanowi wspaniałą okazję do zapewnienia dzieciom dobrej zabawy oraz dostarczenia sporej dawki aktywności fizycznej. Aktywna przerwa to świetna forma spędzania czasu. Jesteśmy z Was dumne i dziękujemy pomysłodawczyniom za tak ciekawe zajęcia.

Pozdrawiamy!
Elżbieta Jusińska i Barbara Mantyk

Wywiad z Wicedyrektorem Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach,
p. Honoratą Kryszewską

   Pani Wicedyrektor zainicjowała w naszej szkole przerwy aktywne fizycznie. Jest to ciekawa forma, stosowana również w szkołach fińskich. Jesteśmy pełni podziwu za zaangażowanie dyrekcji i wychowawcy klasy integracyjnej. Wywiad już wkrótce! Przeczytajcie, bo warto!
Pozdrawiam!
Elżbieta Jusińska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content