W BOŻONARODZENIOWYM NASTROJU


W ostatnich dniach w klasie 2c panował nastrój BOŻONARODZENIOWY – było wykonywanie dekoracji świątecznych, zajęcia na temat tradycji i zwyczajów związanych z Bożym Narodzeniem oraz dekorowanie klasy. Wyjątkowym wydarzeniem była wigilia klasowa. Przy świątecznym poczęstunku, przygotowanym przez rodziców, śpiewaliśmy kolędy i składaliśmy sobie życzenia. To był wyjątkowy czas.

Małgorzata Łukowska

Wigilia w klasie 2c

fot. Małgorzata Łukowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content