VII Festyn Rodzinny 2022

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele,

kolejny raz pokazaliśmy, że potrafimy razem zorganizować coś dobrego. Festyn był bardzo udany, dzieci uśmiechnięte, a środki na nasz cel zebrane (8 496 zł). Po wakacjach będziemy się już cieszyć nową wiatą i stojakami na rowery.

Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w pomoc Rodzicom, wszystkim Dzieciom, Nauczycielom i Osobom, które nas wsparły. Także tym, którzy po prostu korzystali z naszej gościnności i zostawiali w naszych puszkach pieniądze.

Jesteście Wszyscy Wspaniali!

Agnieszka Ropska- Wasza dyr


VII Festyn Rodzinny 2022
fot. Anita Domańska, Małgorzata Jania i Edyta Talarowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content