„Sprzątanie świata” – Polska 2012

   Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach uczestniczyła w akcji „sprzątanie świata”. Uczniowie klas I – III sprzątali teren wokół szkoły, a klasy IV – VI na placu zabaw i w pobliskim parku. Nazbieraliśmy mnóstwo worków, a to znaczy, że nie dbamy o naszą planetę. Musimy pamiętać o zachowaniu czystości zawsze i wszędzie. Jeśli śmieci będzie mniej to Nasza Ziemia pozostanie czysta i zdrowa!
Społeczność uczniowska
fot. Honorata Kryszewska i Edyta Talarowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content