Saint Valentine’s Day

   15 lutego obchodziliśmy w Jedynce Dzień Świętego Walentego, patrona zakochanych. Czy rzeczywiście zwyczaj obdarowywania ukochanej osoby wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych? Kiedy to święto się zrodziło? Na te i inne pytania związane z walentynkami szóstoklasiści znaleźli odpowiedzi podczas specjalnej lekcji języka angielskiego. Zapraszam do obejrzenia relacji i prezentacji:

 Karolina Wojtiuk

fot. Karolina Wojtiuk


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content