PRZYGOTOWANIA DO KARNAWAŁU

   Dzieci wraz z wychowawcami świetlicy szkolnej przygotowały łańcuchy do ozdobienia sali świetlicy na karnawał. Udało nam się stworzyć bardzo długi łańcuch z kolorowych kółek – otaczający całą salę przy suficie, a także krótsze łańcuszki z gwiazdek przestrzennych. Aby było nam jeszcze weselej na świetlicy, kolejne dni spędziliśmy na przygotowywaniu “akwarium”. Techniką origami powstały rybki, rekiny, kraby oraz żółwie morskie. Pracy było dużo, ale śmiechu i zabawy przy tym również. Warto było, bo teraz na świetlicy mamy piękne akwarium, które cieszy oczy wszystkich!
Patrycja Dudkiewicz, Krystyna Starosta

fot. Patrycja Dudkiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content