Zajęcia okazały się świetnym połączeniem przyjemnego z pożytecznym: ruchu na świeżym powietrzu (a pogoda była iście wiosenna) z pracą na rzecz społeczności szkolnej.
Dziękujemy za wspólnie spędzony rok szkolny 2025/2026!
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły słonecznych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji. Do zobaczenia we wrześniu! ☀️ fot. Patrycja...



























