Playcodemonkey.com – koderzy z klas piątych nie odpuszczają

   Playcodemonkey.com – to kolejna strona do nauki podstaw programowania. Naszym zadaniem jest odzyskanie bananów skradzionych przez goryla. Sterujemy małpką, która udaje się za gorylem i zbiera banany wypadające mu z dziurawego worka. Pokonujemy wraz z małpką różne przeszkody. Do pokonania jest 30 etapów (wersja darmowa). Komendy, które wydajemy małpce wpisujemy z klawiatury, albo klikając klocki u dołu ekranu. Do poleceń, które już znamy dochodzą obrót w kierunku obiektu, obrót o podany kąt. W rozgrywce możemy też sterować żółwiem, który pomaga naszej małpce zebrać owoce. Uczniowie klas piątych skorzystali z przygotowanych kont i kodowali w wirtualnej klasie. Daje to możliwość obserwowania postępów kolegów na mapie.

   Zapraszam do samodzielnego lub grupowego kodowania na www.playcodemonkey.com

Cezary Sułkowski

fot. Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content