Magia świąt w klasie Vb

   19 grudnia 2013 r. w klasie Vb odbyła się wigilia klasowa. Zaprosiliśmy na nią naszych rodziców. Na początku zaprezentowaliśmy trochę nietypowe jasełka, nie zabrakło jednak i tradycyjnych kolęd. Potem przyszedł czas na życzenia i dzielenie się opłatkiem. Na końcu zasiedliśmy za świątecznym stołem, który uginał się od wielu przepysznych smakołyków.
Emilia Żelazek, Vb

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content