Finał Szlachetnej Paczki 2015

   W tym roku po raz siódmy uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji świątecznej pomocy SZLACHETNA PACZKA. Przygotowaliśmy paczkę dla wybranej rodziny. Do zbiórki darów włączyła się cała społeczność szkolna: dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi szkoły, rodzice oraz uczniowie. Finał akcji miał miejsce 11 grudnia. Udało nam się zebrać prawie wszystkie potrzebne dary, które zapakowaliśmy do 10 kartonów. Dołączyliśmy jeszcze wersalkę i lodówkę, których potrzebowała rodzina. Z relacji wolontariuszki wiemy, że przygotowana przez nas paczka wywołała radość i łzy wzruszenia na twarzach obdarowanej rodziny.
   Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się do akcji za okazane serce i zaangażowanie.
Małgorzata Łukowska

fot. Małgorzata Łukowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content