FINAŁ KONKURSU EKOLOGICZNEGO

DLA KLAS 4, 5 i 6 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

   Dnia 9.04.2013 r. w Urzędzie Miejskim odbyło się rozstrzygniecie konkursu ekologicznego zorganizowanego przez Straż Miejską pod patronatem Burmistrza Miasta Żary pod nazwą „Troszczę się o czystość swojego środowiska – Żary moje piękne, czyste miasto”.
   Uczniowie wykonali prace z surowców wtórnych. Gry planszowe, kosze, skarbonki, lampiony, instrumenty muzyczne, meble, ozdoby czy też zabawki to tylko niektóre z pomysłów. Wyróżniono prace uczniów z naszej szkoły: Aleksandry Demidowicz i Niny Pawłow z kl. IV b, Emilii Miszkiel z kl. IV a oraz Piotra Bojakowskiego z kl. V b.
Gratulacje!
Teresa Mierzwińska
fot. Teresa Mierzwińska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content