Dziel się Uśmiechem 2018/2019

   Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w programie edukacyjno-profilaktycznym.
Program miał na celu:
  • Kształtowanie nawyku dbania o higienę jamy ustnej.
  • Inspirowanie do aktywności twórczej.
   W klasach 1-3 oraz w klasie 5 przeprowadzono lekcje na temat prawidłowej higieny jamy ustnej. Dzieci dowiedziały się jak ważna jest codzienna higiena jamy ustnej, regularne wizyty u stomatologa, właściwe odżywianie oraz prawidłowe dbanie o zęby: jak często i jak długo należy myć zęby, kiedy wymieniać szczoteczkę i po jakie dodatkowe akcesoria higieny jamy ustnej sięgać. Każdy uczeń otrzymał książkę, szczoteczkę do zębów, pastę oraz gumę dożucia Orbit. Ogółem w akcji wzięło udział 148 uczniów.
Opiekun PCK klasy I-III Krystyna Rewaj
klasy IV-VIII Joanna Naumik  

fot. Krystyna Rewaj

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content