Dzień Ziemi 2010

   
   22 kwietnia 2010 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. Uczestniczyliśmy w marszu ekologicznym. Każdy z nas ubrany był na zielono i niósł kolorowe kwiaty. Klasy przygotowały  hasła mówiące o ochronie naszej Ziemi. Byliśmy na spotkaniu z Burmistrzem Miasta Żary. Podziękowaliśmy panu Burmistrzowi za piękne, zielone place zabaw i prosiliśmy o przygotowanie w naszym mieście pojemników na segregację śmieci.
   Będziemy pamiętać o tym, aby nasza Planeta Ziemia była czysta i kolorowa. Będziemy ją chronić!
 
     

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content