Dzień Mamy w klasie 2a

   Dnia 29 maja w klasie 2a odbyła się uroczysta lekcja z okazji Dnia Mamy. Uczniowie zaprezentowali się w programie artystycznym „na wesoło” oraz zagrali na fletach piosenkę „Zaproszenie”. Całość uwieńczyła piosenka w wykonaniu całej klasy.
   Mamy zostały obdarowane własnoręcznie wykonanymi prezentami i kwiatkiem. Na koniec uroczystości odbył się konkurs „Czy znam swoją mamę?”. Tu było różnie, ale i tak mamy i dzieci były zadowolone i wzruszone. Myślimy, że taki wyjątkowy dzień powinien zdarzać się nie tylko raz w roku. Oby więcej takich radosnych chwil przeżywały nasze mamy.
Ewa Siatkowska

fot. Wioletta Warguła

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content