Dzień Mamy

   Z okazji Święta Mamy uczniowie klasy Ib i Ic zaprosili swoje mamy na turniej pod hasłem „Mamo baw się razem z nami”. Po krótkim występie artystycznym przygotowanym przez dzieci rozpoczęły się zawody sportowe dla uczniów i ich mam. Mamy i ich dzieci wspólnie rywalizowały w wielu ciekawych konkurencjach o punkty dla każdej z klas. Nie zabrakło wielu emocji i radości z każdego zdobytego punktu. Zawody zakończyły się sukcesem każdej klasy, bo osiągnięto remis. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, a po zawodach udali na zasłużony słodki poczęstunek.
fot. Halina Kulbida-Pietrzak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content