Dzień Dinozaura w bibliotece


24 lutego odbyły się otwarte zajęciach czytelniczo – plastyczne poświęcone dinozaurom, ponieważ 26 lutego obchodzony jest Dzień Dinozaura. Uczniowie mogli podzielić się swoją wiedzą na temat dinozaurów, obejrzeć i wypożyczyć książki o prehistorii. Okazuje się że dzieci posiadają ogromną wiedzę na temat różnych gatunków dinozaurów. Prawdziwymi fascynatami prehistorycznych gadów są Filip Maks i Adrian Kocik – autor ciekawych prac plastycznych, które będzie można podziwiać w naszej galerii. Podczas zajęć dzieci wysłuchały tekstu terapeutycznego “Franek na konkursie ryków”, którego głównym bohaterem jest mały triceraptos Franek. Ponadto dzieci wykonały prehistoryczny eksperyment – wulkan oraz lepiły z plasteliny dinozaury. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.

Anna Andrukiewicz

Dzień dinozaura

fot. Anna Andrukiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content