Dzień Bezpiecznego Internetu 2013

   5 lutego 2013 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Żarach odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu DBI 2013. Na uroczystość przybyli: Zastępca Burmistrza Miasta pan Edward Łyba, p. Sylwia Tyburska z Komendy Powiatowej Policji, p. Barbara Pieszak z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Tematem przewodnim DBI 2013 były prawa i obowiązki cyfrowego obywatela, który ma prawo wykorzystywać potencjał sieci do samorealizacji, nauki, zabawy, ale jednocześnie ponosi odpowiedzialność za swoje działania w Internecie. Uczniowie wykonali prace w kategoriach: plakat i prezentacja komputerowa. Dyrektor SP 8 p. Tomasz Muńko wręczył nagrody, medale, dyplomy i podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu oraz dla nauczycieli, którzy kierowali pracą uczniów. Uroczystości towarzyszył występ teatrzyku Eko Cwaniak.
   Uczennice naszej szkoły: Angelika Stankiewicz kl. 6d (laureatka) i Gabriela Wyszyńska kl. 6c (wyróżnienie) otrzymały nagrody w kategorii prezentacja.
 Cezary Sułkowski
fot. Uczniowie SP8

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content