Dzień Babci i Dziadka w klasie Ia

   Mimo że styczeń jest zimowym miesiącem, to są dwa takie dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. Jest to Dzień Babci i Dziadka. Do tradycji SP 1 w Żarach należy to, że z tej okazji zapraszamy nasze kochane Babcie i Dziadków do klasy na uroczystość przygotowaną specjalnie dla nich. Dnia 25 stycznia takie spotkanie odbyło się w kl. 1a. Były to chwile niezwykłe nie tylko dla dzieci, ale także dla Babć i Dziadków. Czas pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
   Na wstępie wychowawczyni, pani Wiesława Półtorak, przywitała serdecznie wszystkich gości ciepłymi słowami. W imieniu dzieci podziękowała za wszelki trud, miłość, ciepło oraz wsparcie, jakie na co dzień okazują swoim wnukom. W pięknie udekorowanej sali, przy słodkim poczęstunku, kawie i herbacie, przygotowanej przez rodziców, zaproszeni goście wysłuchali i obejrzeli program artystyczny. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały i tańczyły. Na koniec złożyły życzenia Babci i Dziadkowi oraz wręczyły własnoręcznie przygotowany prezent – słodkie kwiatki.
   Czas upłynął w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci były bardzo szczęśliwe i przejęte tym, że mogły gościć swoją Babcię i Dziadka u siebie w szkole.
Wychowawczyni klasy Ia
Wiesława Półtorak

fot. Wiesława Półtorak i p. Kasprolewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content