Artystycznie w 2A

   Lepienie w masie solnej, wykonywanie ozdób i pieczenie pierników są dla dzieci ciekawą formą spędzenia czasu szczególnie w okresie przedświątecznym. Uczniowie chętnie podjęli się tej pracy. Stworzyli przeróżne kształty, które po upieczeniu ozdabiali według własnego pomysłu. Wykonując dzieła artystyczne uczniowie odkrywają świat, uczą się tworzenia nowych rzeczy, rozwijają swoje zdolności. Prace twórcze przygotowywane przez uczniów rozwijają w nich kreatywność i wyobraźnię. Ważna jest tu również satysfakcja z samodzielnie wykonanej pracy.
Gratuluję!
Monika Majerska

fot. Monika Majerska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content