Andrzejki w Bibliotece

 

   Okazją do wspólnej zabawy wszystkich uczniów naszej szkoły oraz ciekawą formą integracji dzieci, współdziałania w grupie i wyrabiania właściwych postaw były andrzejki w bibliotece pod hasłem „Czary-mary nie do wiary” (27-28 listopada 2014 r.). Głównym celem zabawy było wdrażanie uczniów do kultywowania tradycji i obrzędów ludowych. Andrzejki zostały zaplanowane tak, aby uatrakcyjnić czas wolny uczniom przed lekcjami, w trakcie przerw i po lekcjach. W organizację imprezy zaangażowały się, szczególnie, dziewczęta z klasy V b, którym powierzono role prowadzących. Wymagało to od nich umiejętności współpracy, zgodnego podziału zadań oraz zaangażowania podczas prowadzenia wróżb i zabaw. W tych dniach bibliotekę odwiedziło wielu uczniów i nauczycieli, którzy chętnie uczestniczyli w przygotowanych zabawach i mogli wywróżyć swoją przyszłość na wiele sposobów (serduszka z imionami, kręcenie butelką – zawody, magia kolorów, mowa kwiatów, wróżby z gwiazd, kart i kości, numerologia, horoskopy). Jest nam bardzo miło, że biblioteczne andrzejki cieszyły się takim dużym zainteresowaniem.
Jolanta Koch

fot. Jolanta Koch

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content