cz.3
Podczas Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień w naszej szkole zawisły życzliwe plakaty a także zrywki. Uczniowie oraz nauczyciele mieli możliwość przekazania sobie życzliwych słów w inny, niż na co dzień sposób.
Na każdego, kto cyknął sobie “życzliwą fotkę” z kolegą/koleżanką/nauczycielem czekała słodka niespodzianka w świetlicy. 😉
Podsumowanie realizacji projektów profilaktycznych
Podsumowanie realizacji projektów profilaktycznych „Iskra Pozytywnej Mocy plus” oraz „Iskra Pozytywnej Mocy” W okresie od kwietnia do czerwca 2026 r....




























