Zakończyliście ważny etap swojej edukacji. Za Wami lata pełne nauki, wyzwań, przyjaźni i wspólnych wspomnień. Dziś rozpoczynacie nowy rozdział – pełen marzeń, możliwości i nowych doświadczeń.
Życzymy Wam odwagi w podejmowaniu decyzji, wiary we własne możliwości oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Nie bójcie się marzyć i z odwagą sięgajcie po to, co wydaje się niemożliwe.
Powodzenia, Absolwenci! Niech każdy rzut w górę będzie symbolem dobrego startu w przyszłość. 💙🎓🍀

fot. Patrycja Dudkiewicz i Cezary Sułkowski


























