• Witamy w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach

  Witamy w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach. Oferujemy naukę w nowoczesnej placówce edukacyjnej. Nasza szkoła posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, dobrze wyposażone gabinety, dwie pracownie komputerowe z…

  Więcej
 • XXX – lecie

  1 września 2015 r. o godz. 9.00 na placu apelowym przed Szkołą Podstawową nr 1 im. F. Chopina w Żarach zebrali się szacowni goście – p. Danuta Madej, burmistrz miasta…

  Więcej
Więcej w Najnowsze

Z ostatniej chwili

Aktualności


 • Projekt okulary część 2. – prace końcowe

  Koniec września zbiegł się z zakończeniem projektu Okulary. To trzecie zajęcia z długopisami 3D. Już wszystko jest jasne. Jak uruchomić długopis, jak załadować filament i jak go wycofać po zakończeniu…

 • Wycieczka do MBP w Żarach klasy 1c na teatrzyk kamishibai pt. “Kotka Milusia”

  5.10.2022 r. w Oddziale dla Dzieci MBP Żary gościła klasa 1c. Pierwszoklasiści wzięli udział w spotkaniu z Teatrzykiem Kamishibai. Podczas zajęć dzieci opowiadały o swoich kotach, poznały również ciekawostki o…

 • Featured Video Play Icon

  Dzień Głośnego Czytania

 • Nowości wydawnicze w bibliotece szkolnej

  Biblioteka szkolona zaprasza uczniów po nowości wydawnicze zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Projekt dofinansowany jest przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki. Sami…

 • Wycieczka klasy klasy 2a i 2c do Bogumiłowa

  Dnia 4 października 2022 klasy 2a, 2c i oddział przygotowawczy wraz z wychowawcami udały się na wycieczkę integracyjną do Bogumiłowa.Klasy mogły podziwiać piękny krajobraz i zwierzęta ,które znalazły schronienie na…

 • Dzień chłopaka w 2b

  30 września 2022 r. w klasie II b chłopcy obchodzili swoje święto. W tym dniu dziewczynki złożyły kolegom życzenia:Ciastek – tylko tych najsłodszych, Zabaw- tylko najweselszych, Samochodów- tylko tych najszybszych,…

 • Featured Video Play Icon

  Europejski Dzień Języków

  W naszej szkole w ramach Dnia Języków Obcych, na prośbę uczniów i wychowawców odbył się Tydzień Języków Obcych. Uczniowie wraz z wychowawcami losowali kraj i uczyli się o jego kulturze,…

 • Featured Video Play Icon

  Świetlicowy Dzień Chłopaka

  W piątek Świetliki świętowały Dzień naszych wspaniałych chłopaków. Były konkurencje: dżentelmeńska, sportowa i taneczna.Był słodki poczęstunek i super zabawa!Dziewczyny i Panie ze świetlicy życzą wszystkim chłopakom, tym dużym i tym…

 • Jadłospis 3-7 października


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

Relacja

ANKIETA

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

październik 2022
Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content