• Witamy w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach

  Witamy w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach. Oferujemy naukę w nowoczesnej placówce edukacyjnej. Nasza szkoła posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, dobrze wyposażone gabinety, dwie pracownie komputerowe z…

  Więcej
 • XXX – lecie

  1 września 2015 r. o godz. 9.00 na placu apelowym przed Szkołą Podstawową nr 1 im. F. Chopina w Żarach zebrali się szacowni goście – p. Danuta Madej, burmistrz miasta…

  Więcej
Więcej w Najnowsze

Z ostatniej chwili

Aktualności


 • Jadłospis 05-09 grudnia

 • 🎅 Święty Mikołaj dla Seniora 🎅

  Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy szkoły po raz drugi wzięli udział w akcji charytatywnej pod nazwą “Święty Mikołaj dla Seniora”.Akcja ma na celu dotarcie do wszystkich Seniorów w placówkach publicznych i…

 • „Żary, tu chcę żyć!!!”

 • Andrzejki w klasie 5a

  Klasa 5 a przygotowała na swojej lekcji wychowawczej Andrzejki. Dzięki wróżbom uczniowie mogli się dowiedzieć, jakie będzie imię przyszłego wybranka. Były też przepowiednie związane z wyborem przyszłego zawodu. Imprezie towarzyszyło…

 • Toruńskie pierniki z masy solnej

  Na podsumowanie zajęć o Mikołaju Koperniku, wybitnym polskim astronomie,  uczniowie klasy 3c  podczas zajęć plastyczno-technicznych wykonali z masy solnej toruńskie pierniki. To właśnie w Toruniu urodził się Mikołaj Kopernik, a…

 • Featured Video Play Icon

  Dyskoteka klas 5-8 w SP1 Żary

  3 godziny świetnej zabawy zamknięte w 3,5minuty 😉🤩😎

 • Featured Video Play Icon

  Dzień Pluszowego Misia

  25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia.Tego dnia Świetliki przyniosły do szkoły swoje ukochane misie. W świetlicy zrobiło się bardzo przytulnie 🌝

 • 📈TWAL – myślenie linią 📉

  W tym tygodniu Świetliki poznały nową technikę plastyczną – TWAL.Jest to technika opracowana przez panią Cathy Topal, polega na odbijaniu linii za pomocą kartonika lub innego podobnego przedmiotu moczonego w…

 • “Cyberuzależnieni. O roli mediów w naszym życiu”

  W piątek, 18 listopada, obejrzeliśmy film edukacyjny “Cyberuzależnieni. O roli mediów w naszym życiu”. Przeprowadziliśmy poważną rozmowę nt. używania telefonów i konsoli w szkole, ustaliliśmy ile powinniśmy przebywać przy komputerach…

 • 📚Zajęcia biblioterapeutyczne📖

  Dzisiejszy ranek był bardzo pracowity… 🐜Najpierw Pani Ania z Biblioteka szkolna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach poprowadziła ze Świetlikami zajęcia biblioterapeutyczne o presji rówieśniczej.Dyskusja poprowadzona została…


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

Relacja

ANKIETA

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

grudzień 2022
Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content