• Witamy w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach

  Witamy w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach. Oferujemy naukę w nowoczesnej placówce edukacyjnej. Nasza szkoła posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, dobrze wyposażone gabinety, dwie pracownie komputerowe z…

  Więcej
 • XXX – lecie

  1 września 2015 r. o godz. 9.00 na placu apelowym przed Szkołą Podstawową nr 1 im. F. Chopina w Żarach zebrali się szacowni goście – p. Danuta Madej, burmistrz miasta…

  Więcej
Więcej w Najnowsze

Z ostatniej chwili

Aktualności


 • Sprzątamy świat

  22 września uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawcami włączyli się w akcję „Sprzątanie świata”. Celem akcji było kształtowanie postaw proekologicznych u uczniów i odpowiedzialności za środowisko naturalne. Dzieci zaopatrzone w…

 • Featured Video Play Icon

  Światowy Dzień Orderu Uśmiechu – próba cytrynowa

  21 września obchodzimy Światowy Dzień Orderu UśmiechuŚwietliki, nauczyciele oraz dyrekcja szkoły przeszli cytrynową próbę. Każdy zasłużył na Order Uśmiechu ☺Zobaczcie jak ją przeszliśmy😄

 • Szczepmy się

 • „Uczymy i wspieramy”

  W naszej szkole realizowany jest projekt: „Uczymy i wspieramy”,  którego celem jest prowadzenie świetlicy terapeutycznej wspierającej rozwój poznawczo-społeczny  i emocjonalno – społeczny uczniów klas 1-3 z wykorzystaniem metod terapeutycznyc i…

 • KSIĄŻKA MIESIĄCA

  Anna Andrukiewicz

 • Featured Video Play Icon

  Świetliki sprzątają świat

  W sobotę 17. września grupka Świetlików wraz z rodzicami pod przewodnictwem wychowawców świetlicy wzięła udział w Akcji sprzątania świata.Wysprzątaliśmy nasz mały kawałek Ziemi – park przy ul. Czerwonego Krzyża.Wszystkim bardzo…

 • Laboratoria Przyszłości – projekt okulary

  Znamy już obsługę długopisu 3D. Wiemy, że długopis 3D to taka zminiaturyzowana trójwymiarowa drukarka, która mieści się w dłoni. To urządzenie również jak drukarka zasilane jest nitkami filamentów np. filamentem o nazwie PLA (Polilaktyd, poli…


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

Relacja

ANKIETA

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

wrzesień 2022
październik 2022
Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content