Let’s sing because singing is fun!

   12 maja 2011 r. młode talenty z naszej szkoły wzięły udział w IV Przeglądzie Piosenki Obcojęzycznej w sali widowiskowej “Luna”. Julita Femlak, Klaudia Kubala, Paulina Kaczor, Ula Zielonka, Wiktoria Tymińska i Paula Robińska zaśpiewały „Dans le ronde de musiciens” Agata Homik, Mirella Zembik, Klaudia Strochalska, Aleksandra Onuchowska, Klaudia Chmielewska i Klaudia Olak zaśpiewały utwór Alexis Jordan „Happiness”

Opiekunki
Karolina Wojtiuk
Katarzyna Szczepaniak

fot. Karolina Wojtiuk 
 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content