SP1 Wydarzenia sobota, 22 stycznia 2022
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Zakończenie klas szóstych 2014

   W czwartek, 19 czerwca 2014 r. odbyło się w naszej szkole pożegnanie uczniów klas szóstych.
   Na początku, zgonie ze starą tradycją, szóstoklasiści zatańczyli poloneza. Piękne suknie, garnitury, powaga i dostojeństwo – tak się prezentowali ci, którzy jeszcze „wczoraj” byli pierwszakami, a tego dnia kończyli pierwszy etap swojej edukacji.
   Przygotowano ciekawy i wesoły program artystyczny: śpiewano piosenki, recytowano, na wzór Lokomotywy Juliana Tuwima, żartobliwy wiersz, odbył się także mały recital dwóch szóstoklasistów, Bartka i Ignacego, którzy zagrali na gitarze i klarnecie.
   Pani Dyrektor Agnieszka Ropska podziękowała uczniom za sześcioletni wysiłek włożony w naukę, podziękowała za bardzo dobry wynik otrzymany w czasie sprawdzianu, nie zabrakło też miłych słów pod adresem nauczycieli, rodziców, pracowników niepedagogicznych. Wszyscy oni, bez wyjątku, mieli wpływ na proces dydaktyczno-wychowawczy naszych absolwentów.
   Po części oficjalnej rozpoczął się bal. O wspaniałą zabawę zadbał zaprzyjaźniony z naszą szkołą DJ, który… ech, co tu dużo mówić – zdjęcia wszystko pokażą!
   Życzymy naszym szóstoklasistom dalszych sukcesów, sił do nauki, wytrwałości! Pamiętajcie o Jedynce, o nauczycielach i pracownikach szkoły.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski


FOTORELACJE

polonez szóstoklasistów

Polonez szóstoklasistów
bal szóstoklasistów

Bal szóstoklasistów
 

fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski


 
Wspomnień czar cz. 1

Wspomnień czar cz. 2


 
STOPKA