SP1 Wydarzenia sobota, 22 stycznia 2022
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Uroczyste spotkanie wigilijne w naszej szkole

   18 grudnia 2013 r. w naszej szkole doszło do niezwykłego wydarzenia. Komendant Hufca ZHP w Żarach oraz Dyrektor SP 1 zorganizowali uroczyste spotkanie wigilijne. Wzięli w nim udział Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Paweł Socha, Burmistrz Miasta Żary Pan Wacław Maciuszonek, Pan Wiceburmistrz Edward Łyba, Wicestarosta Powiatu Żarskiego Pani Danuta Madej, Komendant Hufca ZHP Żary Pan Mirosław Zengiel oraz zaproszeni goście.  
   Spotkanie rozpoczęło się o godz. 16.30 uroczystą mszą świętą w kościele p.w. Św. Józefa. Po niej Szacowni Goście przeszli do budynku Szkoły Podstawowej nr 1, by tam obejrzeć przygotowane przez uczniów jasełka, podczas których wielokrotnie wspólnie śpiewano kolędy.  
   Po przedstawieniu dzielono się opłatkiem, składano życzenia, częstowano się przygotowanymi specjałami.  
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Piotr Pałac

fot. Piotr Pałac
 
 
STOPKA