SP1 Wydarzenia sobota, 22 stycznia 2022
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Podsumowanie projektu „WF Z KLASĄ”

   W piątek, 13.12.2013 r., zakończyliśmy projekt piękną oprawą taneczną z udziałem zespołu p. Kamili Olczyk oraz występami naszych dzieci i prezentacją własnych działań. Posumowanie projektu zamknęła p. Dyrektor Agnieszka Ropska.
   Dziękuję wszystkim za udział i wspólne działania, dziękuję zespołowi oraz moim uczniom za wytrwałość. Zobaczcie, jak nam to wyszło, oglądając relację fotograficzną. Pozdrawiamy inne szkoły zaangażowane w ten projekt i oczekujemy wymiany doświadczeń oraz spostrzeżeń.
   Pozdrawiamy zespół WF Z KLASĄ, specjalne podziękowania za dyskusje i wsparcie dla pani Zuzanny. 
Koordynator projektu:
Elżbieta Jusińska


Prezentacja podsumowująca 
WF z klasąFOTORELACJA

fot. Piotr Pałac
 
 
STOPKA