SP1 Wydarzenia sobota, 22 stycznia 2022
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach

   „Jestem małym Polakiem. Uczę się w szkole polskiej. Przyrzekam uczyć się tego, co dobre i piękne. Przyrzekam szanować wszystkich, którzy pracują, aby nam było dobrze. Chcę swoją nauką i zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom”. Tak ślubowali pierwszoklasiści w dniu pasowania na ucznia.
   Na uroczystość przybył Wiceburmistrz Żar Edward Łyba, przewodniczący Rady Rodziców Zbigniew Zdzitowiecki oraz Rodzice uczniów. W pięknie udekorowanej sali, w dniu 8 października 2013 roku uczniowie klas I zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Z tej okazji odbyła się część artystyczna w wykonaniu pierwszoklasistów i ich rodziców. Na zakończenie uroczystości uczniowie klas pierwszych otrzymali dyplomy, ołówki i ilustracje do wykonania w klasie.
   Po pasowaniu uczniowie, wychowawcy i rodzice udali się na wycieczkę integracyjną do Przemkowa, do wioski indiańskiej.
   Życzę wszystkim uczniom sukcesów w nauce, wiele radości z poznawania świata, a rodzicom zadowolenia ze swoich pociech.

W roku szkolnym 2013/2014 wychowawcami klas I są:
  • kl. Ia – p. Ewa Siatkowska
  • kl. Ib – p. Izabela Olszańska
  • kl. Ic – p. Wiesława Półtorak
  • kl. Ic – p. Krystyna Rewaj
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Piotr Pałac

 
 
STOPKA