SP1 Wydarzenia wtorek, 04 sierpnia 2020
START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START


 
Logo Librus


 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 9490044
Dzień otwarty szkoły 2012 PDF Drukuj Email

   Jak co roku w naszej szkole 21 marca 2012 roku zorganizowaliśmy Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Nauczyciele przygotowali ciekawe zajęcia plastyczne, matematyczne, przyrodnicze, ruchowe i komputerowe. Dzieci chętnie brały udział w zabawach, wykonały piękne prace plastyczne związane z wiosną, przeprowadzały „małe” doświadczenia i ćwiczyły naukę języka obcego. Dzieci uczestniczyły w zajęciach logopedycznych i terapii pedagogicznej. Rodzice mogli zasięgnąć informacji pedagoga w sprawie dojrzałości szkolnej i przygotowania dziecka do szkoły. Nauczyciele udzielali porad rodzicom w sprawach dotyczących edukacji dziecka w szkole. Przygotowane formy pracy z dziećmi cieszyły się ogromnym powodzeniem nie tylko wśród przedszkolaków, ale i ich rodziców.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska

fot. C. Sułkowski 

Innowacja pedagogiczna „Strategia myślenia”
czyli wykorzystywanie różnorodnych i nowoczesnych metod
i form pracy dydaktycznej w rozwoju myślenia uczniów

  autor innowacji - Grażyna Ćwikła

PREZENTACJA from Sto Procent on Vimeo.