SP1 Wydarzenia wtorek, 04 sierpnia 2020
START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START


 
Logo Librus


 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 9490064
Pasowanie na ucznia PDF Drukuj Email

   Dnia 5 października 2011r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów. Uczniowie w odświętnych strojach składali ślubowanie, że będą dobrze się uczyć, będą szanować swoich nauczycieli i dbać o dobre imię szkoły. Po ślubowaniu odbyło się pasowanie na ucznia. Każdy uczeń otrzymał dyplom i odznakę „Witaj w szkole”. Na zakończenie uroczystości uczniowie klas pierwszych zaśpiewali piosenkę „Nasza klasa”. Część artystyczną uświetnił występ zespołu tanecznego i wokalnego. Na uroczystość pasowania przybył Wiceburmistrz Miasta Żary- pan Edward Łyba.
W tym dniu uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę integracyjną do Biedrzychowic.
Z życzeniami
wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
 
fot. Cezary Sułkowski