SP1 Wydarzenia piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11013829

-------------------------------------

 BHP


Inauguracja roku szkolnego 2020 - 2021

   1 Września dzieci poszły do szkoły w normalnym trybie. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach była gospodarzem miejskiej inauguracji Roku Szkolnego 2020/2021. Wśród uczniów nauczycieli i rodziców gośćmi byli także Pani burmistrz Danuta Madej i jej zastępca, Pan Olaf Napiórkowski. Z powodów oczywistych uroczyste otwarcie miało skromniejszy niż zwykle przebieg i zorganizowane zostało tylko dla klas pierwszych. Po krótkich wystąpieniach Pani dyrektor Agnieszki Ropskiej oraz Pani burmistrz dzieci wraz z wychowawcami udały się do swoich klas.
Rajmund Kondratowicz
fot. Rajmund Kondratowicz

 
STOPKA