SP1 Nasze osiągnięcia środa, 20 października 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11109238

-------------------------------------

 BHP



Rok szkolny 2009 - 2010

Uczniowie wzorowi w klasach I-III
I semestr roku szk. 2009/2010

Klasa I a
  1. Bernat Amelia
  2. Ćwiertnia Kacper
  3. Góra Jakub
  4. Majsnerowska Amanda
  5. Miszkiel Emilia
Klasa I b
  1. Żelazek Emilia
  2. Kuźniar Jan
Klasa I c
  1. Dudkiewicz Alicja
  2. Mazurek Klaudia
  3. Broński Kacper
  4. Wierzba Aleksander
Klasa II a
  1. Flis Kamila
  2. Gryglewicz Weronika
  3. Kłobuk Kinga
  4. Kopczyński Patryk
  5. Krawiec Agata
  6. Matuszewska Zuzanna
  7. Stelmach Paulina
  8. Stankiewicz Dominika
  9. Wroczyńska Milena
Klasa II b
  1. Bojakowski Piotr
  2. Karpińska wiktoria
  3. Krawczyk Zuzanna
  4. Marek Michał
  5. Ratman Filip
  6. Wołoszyn Aleksandra
Klasa II c
  1. Antoniewicz Daria
  2. Gólska Oliwia
  3. Gruchot Jakub
  4. Pawłow Adam
  5. Sinkiewicz Aleksandra
  6. Świątkiewicz Wiktoria
  7. Kłosek Kinga
Klasa III a
  1. Jabłońska Weronika
  2. Jastrzębska Martyna
  3. Lewandowska Iwona
  4. Szybisty Maciej
  5. Burzyńska Agata
Klasa III b
  1. Najdek Tomasz
  2. Jakowicka Maja
  3. Rutkowska Julia
  4. Januszewicz Szymon
  5. Tomaszewski Dawid
Klasa III c
  1. Koszykowski Kamil
  2. Kondracka Julia
  3. Rybnik Marcin
  4. Kasprowicz Kacper
  5. Wyszyńska Gabriela
  6. Zychla Aleksandra
  7. Bąk Natalia
  8. Kadziewicz Hubert
Klasa III d
  1. Kmiecik Julia
  2. Romaniuk Kornelia
  3. Stankiewicz Angelika
  4. Śmiłowska Alicja


Uczniowie wzorowi w klasach I-III
II semestr roku szk. 2009/2010

Klasa I a
  1. Baranowski Jakub
  2. Bernat Amelia
  3. Ćwiertnia Kacper
  4. Majsnerowska Amanda
  5. Miszkiel Emilia
  6. Moliński Szymon
  7. Góra Jakub
  8. Śmiłowska Jagna
  9. Peszek Paulina
  10. Bieńkowska Małgorzata
Klasa I b
  1. Żelazek Emilia
  2. Chądzyńska Paulina
  3. Kuźniar Jan
  4. Demidowicz Aleksandra
  5. Jung Grzegorz
  6. Styś Hanna
  7. Pawłow Nina
  8. Kapuścińska Alicja
  9. Klimek Eryk
 
Klasa I c
  1. Dudkiewicz Alicja
  2. Mazurek Klaudia
  3. Wierzba Aleksander
  4. Zbroński Kacper
Klasa II a
  1. Flis Kamila
  2. Gryglewicz Weronika
  3. Kłobuk Natalia
  4. Krawiec Agata
  5. Matuszewska Zuzanna
  6. Stankiewicz Dominika
  7. Stelmach Paulina
  8. Wroczyńska Milena
Klasa II b
  1. Bojakowski Piotr
  2. Karpińska Wiktoria
  3. Krawczyk Zuzanna
  4. Marek Michał
  5. Ratman Filip
  6. Salamon Ignacy
  7. Wołoszym Aleksandra
  8. Wojtysiak Daria
Klasa II c
  1. Gólska Oliwia
  2. Sinkiewicz Aleksandra
  3. Pawłow Adam
  4. Gruchot Jakub
  5. Antonkiewicz Daria
  6. Ryczkowska Julia
  7. Świdkiewicz Marta
  8. Bernagiewicz Grzegorz
  9. Świątkiewicz Wiktoria
Klasa III a
  1. Burzyńska Agata
  2. Jabłońska Weronika
  3. Jastrzębska Martyna
  4. Lewandowska Iwona
  5. Szybisty Maciej

Klasa III b
  1. Najdek Tomasz
  2. Jakowicka Maja
  3. Rutkowska Julia
  4. Januszewicz Szymon
  5. Stodulski Michał
Klasa III c
  1. Bąk Natalia
  2. Chudziak Patryk
  3. Kadziewicz Hubert
  4. Kasprowicz Kacper
  5. Kondracka Julia
  6. Koszykowski Kamil
  7. Rybnik Marcin
  8. Wyszyńska Gabriela
  9. Zychla Aleksandra
Klasa III d
  1. Kmiecik Julia
  2. Pawiński Piotr
  3. Romaniuk Kornelia
  4. Salawa Ewelina
  5. Stankiewicz Angelika
  6. Owad Maria

Uczniowie wzorowi w klasach IV-VI
II semestr roku szk. 2009/2010


Klasa 4a

Martyna Wójtowicz - 5,25 - wzorowe
Karolina Matuszewska - 4,92 - bardzo dobre
Aleksandra Kadarowska - 4,83 - wzorowe
Klasa 4b

Adrianna Kopeć - 5,41- wzorowe
Kinga Wąsowicz -5,33 - wzorowe
Natalia Jasińska - 5,33 - wzorowe
Martyna Żywica - 5,16 - wzorowe
Oliwią Klauzińska - 4,83 - wzorowe
Kamil Wrona - 4,8 - bardzo dobre
Klasa 4c

Izabela Kasprolewicz - 5,41 - wzorowe
Klaudia Strochalska - 5,33 - wzorowe
Aleksandra Cejko - 5,16 - wzorowe
Kinga Kłobut - 5,16 - wzorowe
Aleksander Czajka - 5,08 - wzorowe
Aleksandra Jarosz - 5,08 - wzorowe
Anna Widło - 5,0 - wzorowe
Martyna Kunysz - 4,83 - wzorowe
Klasa 4d

Michał Olechno - 5,17 - wzorowe
Agata Homik - 5,08 - wzorowe
Klaudia Olbryś- 5,08 - wzorowe
Aleksandra Onuchowska - 5,08 - wzorowe
Mirella Zembik - 5,08 - wzorowe
Klaudia Chmielewska - 5,0 - wzorowe
Patryk Makohonik - 4,92 - bardzo dobre
Klasa 5a

Mateusz Kopeć - 5,17, wzorowe
Grzegorz Pyrkowski - 5,17 - wzorowe
Magdalena Sulińska - 5,17 - wzorowe
Joanna Góral - 5,08 - wzorowe
Sonia Jeleń - 5,08 - wzorowe
Daria Borejszo - 4,92 - bardzo dobre
Paweł Cudyk - 4,83 - bardzo dobre
Kacper Dąbrowski - 4,75 - bardzo dobre
Oskar Głębocki - 4.75 - wzorowe
Klasa 5b

Damian Marchewka - 5,91 - wzorowe
Damian Stankiewicz - 5,5 - wzorowe
Klaudia Kubala - 5,42 - wzorowe
Julia Lewandowska - 5,08 - wzorowe
Julita Femlak - 5,08 - wzorowe
Daria Wróblewska - 4,91 - wzorowe
Klasa 5c

Paula Robińska - 5,75 - wzorowe
Klaudia Chytryk - 5,5 - wzorowe
Patrycja Sobków - 5,25 - wzorowe
Ula Zielonka - 5,25 - wzorowe
Kamil Dowjat - 5,0 - wzorowe
Natalia Gut - 4,83 - bardzo dobre
Paulina Kaczor - 4,83 - bardzo dobre
Adam Superson - 4,75 - bardzo dobre
Wiktoria Tymińska - 4,75 - wzorowe
 


Klasa 6a

Kinga Półtorak - 5,25 - wzorowe
Paulina Chołowienko - 5,2 - wzorowe
Olgierd Talarowski - 4,75 - bardzo dobre
Małgorzata Ratman - 4,75 - wzorowe

Klasa 6b

Klaudia Szwec - 5,0 - wzorowe
Natalia Śmiłowska - 5,0 - wzorowe
Zuzanna Pawelec - 4,8 - wzorowe

Klasa 6c

Aleksandra Siemaszko - 5,4 - wzorowe
Aleksandra Wicijewska - 5,3 - wzorowe
Ewa Chylarecka - 5,0 - wzorowe
Fryderyk Fogel - 4,9 - wzorowe
Karolina Wąsowicz - 4,8 - wzorowe

Klasa 6d

Anna Rałowiec - 5,45 - wzorowe
Jonatan Rybaczek - 5,41 - wzorowe
Paulina Ludvicek - 5,1 - bardzo dobre
Aleksandra Marek - 5,0 - wzorowe
Izabela Pawelec - 4,75 - wzorowe
Patrycja Piotrowicz - 4, 75 - bardzo dobre

Klasa 6e

Aleksandra Bryjak - 5,3 - bardzo dobre
Kamila Jasińska - 5,0 - wzorowe
Klaudia Bernat - 4,75 - bardzo dobre
Karolina Ludwiniak - 4,75 - bardzo dobre
 
 
 
STOPKA