SP1 Wydarzenia wtorek, 04 sierpnia 2020
START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START


 
Logo Librus


 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 9490056
VI Festyn Rodzinny w SP1 Żary PDF Drukuj Email

   W sobotę, 26 maja 2018 r., odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach kolejny, VI Festyn Rodzinny :-)
   Spotkanie uświetnili swoją obecnością Pani Burmistrz Danuta Madej oraz Pan Wiceburmistrz Olaf Napiórkowski. Bardzo miłym akcentem było ogłoszenie zebranym przez Szacownych Gości, iż w środę, 23 maja, komisja konkursowa zdecydowała, że Pani Agnieszka Ropska będzie dyrektorem SP 1 w Żarach przez kolejnych pięć lat :-)
   Zumba, pokaz psa Służby Ochrony Kolei, pokaz WOPR, dmuchane zamki, pyszne ciasta, kiełbasa i kaszanka, słynna Grochówka Woźnego, oblegana loteria fantowa, przejażdżki na koniu, a nade wszystko występy uczniów i występy gościnne - to tylko część atrakcji, które czekały na społeczność Jedynki i mieszkańców Żar :-)
   Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i...
   ...DO ZOBACZENIA ZA ROK!!!
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski


FOTORELACJA
fot. Piotr Pałac