SP1 Wydarzenia poniedziałek, 22 października 2018
 

 
Logo Librus


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7558527
Kiermasz bożonarodzeniowy w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach PDF Drukuj Email

   W środę, 14 grudnia 2016 r., w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbył się kiermasz bożonarodzeniowy zorganizowany przez Radę Rodziców i Stowarzyszenie DOBRA SZKOŁA. Stoiska, jak zawsze, były gotowe przed czasem, to tak ważne wydarzenie w życiu społeczności szkolnej, że wszyscy przyszli wcześniej :-)  
   Każda klasa sprzedawała stroiki, ozdoby związane z Bożym Narodzeniem oraz inne ciekawe rzeczy, a także pyszne smakołyki: ciasta, oponki, galaretki, a nawet krokiety z barszczem. Wszyscy mogli poczęstować się kawą i herbatą. Uczniowie, ich rodzice i nauczyciele mocno zaangażowali się w sprzedaż. Nasi podopieczni ćwiczyli w ten sposób umiejętność porozumiewania się z innymi, negocjowania i handlowania. Przede wszystkim jednak społeczność szkolna i lokalna integrowały się ze sobą.
   10% dochodu uzyskanego przez poszczególne oddziały w czasie kiermaszu zostanie przeznaczone na działalność Stowarzyszenia, reszta środków powróci do klas.
   Zapraszamy dziś i jutro do SP 1, w holu głównym kiermasz wciąż trwa :-)
Administratorzy

Fotorelacja

fot. Wiktoria Chalbert, Piotr Pałac i Cezary Sułkowski

Relacja Telewizji RegionalnejJesteśmy z Żar - reportaż o kiermaszu w Jedynce