SP1 Wydarzenia czwartek, 13 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7670036
Święto KEN w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach PDF Drukuj Email

   W piątek, 14 października 2016 r., w SP 1 w Żarach odbyły się trzy apele z okazji Święta KEN. Przygotowały je klasy: 2a p. Grażyny Ćwikły, 2c p. Ewy Witkowskiej, 2d p. Krysi Rewaj i 2e p. Ewy Siatkowskiej (apel dla uczniów klas 1-3) oraz wychowawcy klas szóstych (apele dla uczniów 4-6). Życzenia, wiersze oraz laurki przygotował też Samorząd Uczniowski, którego opiekunem jest p. Marzena Bałdyga. Nie zabrakło również występów zespołu wokalnego prowadzonego przez p. Izę Kudokas-Drąg. Sprzęt nagłaśniający obsługiwali chłopcy z kl. 6a.
   Zebrani mogli obejrzeć niezwykle ciekawe, ukazane z humorem przedstawienia, w czasie których padły pod adresem nauczycieli i pracowników niepedagogicznych słowa podzięki. Dzieci doceniają ich pracę, mają świadomość, ile trudu kosztuje wychowywanie i przekazywanie wiedzy. Uczniowie nagrodzili brawami występy koleżanek i kolegów oraz ich opiekunów, którzy czuwali nad przebiegiem uroczystości.
   W czasie przedstawienia dla klas starszych spore emocje wzbudził występ trzech uczniów klas szóstych. Zaśpiewali oni piosenkę Czerwonych gitar. Tłumy szalały, mamy nadzieję, że działalność artystyczna kolegów będzie się rozwijać.
   Piątek upłynął Społeczności SP 1 w Żarach w miłej, pełnej serdeczności atmosferze.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowskifot. Damian Bieniek, 6a