SP1 Aktualności Spektakl pt. "Mniam mniam" - teatru profilaktycznego Grupa T z Torunia sobota, 16 lutego 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7868617
Spektakl pt. "Mniam mniam" - teatru profilaktycznego Grupa T z Torunia PDF Drukuj Email

   29.05.2015 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbyły się spektakle profilaktyczne teatru „Grupa T” z Torunia zatytułowane: „Mniam, mniam”. Spektakl oglądali wszyscy uczniowie klas I-VI. Dzieci były zafascynowane kolorowymi kostiumami aktorów, żywymi dialogami oraz oddziałującymi na wyobraźnię utworami muzycznymi. Niektórzy uczniowie mieli możliwość czynnie uczestniczyć w przedstawieniu. Dzieci zapoznały się ze skutkami nieodpowiedniego odżywiania i dały się przekonać, o czym świadczyły przyśpiewki podczas przerw wykorzystanego w spektaklu peanu na cześć warzyw, że słodycze to nie wszystko.

   To artystyczne wydarzenie mogło być zrealizowane dzięki otrzymaniu przez szkołę środków z Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarach.
Aneta Kochanowicz

fot. Cezary Sułkowski