SP1 Aktualności Konkurs wiedzy przyrodniczej w klasach pierwszych w Dniu Niezapominajki wtorek, 13 listopada 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7603695
Konkurs wiedzy przyrodniczej w klasach pierwszych w Dniu Niezapominajki PDF Drukuj Email

   Dnia 15.05.2015r. odbył się konkurs przyrodniczy dla klas pierwszych pod hasłem Dzień Niezapominajki. W turnieju wzięły udział dwuosobowe drużyny ze wszystkich klas pierwszych. Były zagadki przyrodnicze, rozpoznawanie kwiatów wiosennych, test wiedzy oraz uważne słuchanie piosenki. Najlepiej poradzili sobie uczniowie klasy 1b zdobywając 14 pkt., drugie miejsce otrzymali uczniowie 1e uzyskując 13 pkt., a trzecie miejsce w dogrywce otrzymała 1 g z liczbą 12 pkt. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.
Monika Majerska i Kazimiera Ardelli

fot. Halina Kulbida-Pietrzak i Monika Majerska