SP1 Aktualności Spotkanie z Katarzyną Zychlą - autorką książek dla dzieci niedziela, 21 października 2018
 

 
Logo Librus


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7557243
Spotkanie z Katarzyną Zychlą - autorką książek dla dzieci PDF Drukuj Email

   13 maja 2015 r. uczniowie z klas pierwszych mieli okazję spotkać się z autorką książek dla dzieci panią Katarzyną Zychlą. Z zaciekawieniem słuchali fragmentów najnowszej książki „Zuza czeka na tygrysa”. Dzieci aktywnie uczestniczyły w przygotowanych przez autorkę rymowankach- zgadywankach. W nagrodę otrzymały zakładki do książek ozdobione wierszykami p. Zychli.
Halina Kulbida-Pietrzak


fot. Halina Kulbida-Pietrzak