SP1 Aktualności Wycieczka do straży pożarnej czwartek, 18 stycznia 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7124432
Wycieczka do straży pożarnej PDF Drukuj Email

   14 maja 2015r. uczniowie z kl. I g, I c i I b z naszej szkoły mieli przyjemność zobaczyć z bliska, jak wygląda praca strażaków. Dzięki życzliwości panów Strażaków dzieci mogły oglądać samochody i sprzęt pożarniczy oraz dyspozytornię. Wysłuchały również opowieści o trudnej, odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy strażaka oraz akcjach ratowniczo-gaśniczych. Niebywałą atrakcją dla dzieci była możliwość wejścia do wozu strażackiego oraz trzymanie węża gaśniczego napełnionego wodą.
Ewa Uchman

fot. Ewa Uchman