SP1 Aktualności Wycieczka do straży pożarnej niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998193

-------------------------------------

 BHP
Wycieczka do straży pożarnej

   14 maja 2015r. uczniowie z kl. I g, I c i I b z naszej szkoły mieli przyjemność zobaczyć z bliska, jak wygląda praca strażaków. Dzięki życzliwości panów Strażaków dzieci mogły oglądać samochody i sprzęt pożarniczy oraz dyspozytornię. Wysłuchały również opowieści o trudnej, odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy strażaka oraz akcjach ratowniczo-gaśniczych. Niebywałą atrakcją dla dzieci była możliwość wejścia do wozu strażackiego oraz trzymanie węża gaśniczego napełnionego wodą.
Ewa Uchman

fot. Ewa Uchman
 
STOPKA