SP1 Aktualności Festiwal Bajek czwartek, 21 czerwca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7358902
Festiwal Bajek PDF Drukuj Email

   22 kwietnia 2015 r. odbył się w naszej szkole Festiwal Bajek pod hasłem „ Z przyrodą za pan brat”. Konkurs składał się z dwóch części. W pierwszej uczniowie klas drugich zaprezentowali się w wybranych przez siebie bajkach. Druga część polegała na odpowiadaniu na pytania związane z treścią obejrzanych przedstawień. Uczniowie dowiedzieli się, jak dbać o przyrodę oraz przypomnieli sobie, jakich zachowań trzeba się wystrzegać, aby nie niszczyć środowiska naturalnego. Przedstawienia oceniono i przyznano nagrody uczestnikom.
   Spotkanie wywołało wiele emocji i dostarczyło jego uczestnikom miłych wrażeń. Wszyscy dobrze się bawili.
Wiesława Półtorak

fot. Ewa Siatkowska i Cezary Sułkowski