SP1 Aktualności Tydzień Ekologiczny w świetlicy szkolnej niedziela, 22 lipca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7410178
Tydzień Ekologiczny w świetlicy szkolnej PDF Drukuj Email

   W Tygodniu Ekologicznym w świetlicy szkolnej promowano postawy proekologiczne. Dzieci były zachęcane do aktywnego stylu życia i zdrowego odżywiania się. W ramach zajęć świetlicy poprowadzone zostały warsztaty oraz konkurs dotyczący segregowania odpadów. Uczniowie klas młodszych aktywnie brali w nich udział, odpowiadając na trudne pytania prowadzącej :-) Podsumowaniem zajęć były kolorowanki o tematyce związanej z ochroną środowiska przyrodniczego.
   Uczestnicy zostali docenieni pochwałami w dzienniku elektronicznym.
   Nasze zmagania zostały uwiecznione na poniższych fotografiach :-)
Joanna Naumik

fot. Joanna Naumik