SP1 Aktualności Wideokonferencja na żywo z uczniami z Czech piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995556

-------------------------------------

 BHP
Wideokonferencja na żywo z uczniami z Czech

   W nauce języka obcego bardzo ważna jest żywa komunikacja w naturalnych okolicznościach komunikacyjnych. Dzięki projektom zagranicznym w naszej szkole poznajemy inne kraje na co dzień. Ostatnio niezwykłym przeżyciem dla naszych uczniów była wideokonferencja na żywo z kolegami z Czech. Nasi uczniowie przygotowali informacje o tradycjach wielkanocnych w Polsce i mogli usłyszeć prezentację Czechów o ich tradycjach. Sąsiedzi zza południowej granicy Polski przedstawili krótką scenkę wielkanocną. Na zakończenie zaśpiewaliśmy wspólnie piosenkę świąteczną przygotowaną przez klasę 4b. Byliśmy bardzo podekscytowani, ponieważ mogliśmy zobaczyć naszego Żarusia w Czechach, który towarzyszył kolegom z zagranicy podczas spotkania (czeska szkoła jest naszym partnerem w projekcie wymiany maskotek).
Izabela Mielniczek

Fotorelacja z Polski:
 

Fotorelacja z Czech:
 

Prezentacja o naszym spotkaniu i czeskich tradycjach:


Nasze opinie o wideokonferencji:
 
STOPKA