SP1 Aktualności Wojewódzki finał XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” czwartek, 24 maja 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7316431
Wojewódzki finał XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” PDF Drukuj Email

   W dniach 8-9 kwietnia w Kostrzynie nad Odrą odbył się wojewódzki finał XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w którym brało udział łącznie 77 zespołów z całego województwa, co daje ok. 800 zawodników w trzech kategoriach wiekowych U8, U10, U12 dziewcząt i chłopców. Wśród tej ogromnej liczby zawodników znaleźli się również uczniowie SP 1 z Żar, którzy na co dzień reprezentują UKS „Promień” Żary, wśród nich między innymi Michał Makowski, Julian Olejnik, Dawid Nowek (kat. U8).
Piotr Makowski

fot. Piotr Makowski